Przeglądaj albumy

06 maja 2019
2015 06 Pożegnanie Alicji K

Alu – Kończysz swój pierwszy etap edukacji i wkraczasz w życie szkolne. Pamiętaj, że stając się uczniem, nie przestajesz być dzieckiem. W Twojej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny: zabawa, uśmiech, zadowolenie nawet z małych sukcesów.To, czego nauczyłaś się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe  życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsze przyjaźnie, sukcesy. To niezatarte wspomnienia Twojego dzieciństwa, ważne a może nawet najważniejsze.

Jesteśmy  dumne, że mogłyśmy  w tym uczestniczyć. Życząc powodzenia w szkole, życzymy Ci abyś pozostała taka jaka jesteś.