W przedszkolu "Groszki" ogromną wagę przywiązujemy do wyżywienia Państwa pociech, dlatego wybraliśmy najlepiej przystosowaną do tego firmę cateringową w regionie.

O nasze posiłki dba Catering "Smakuje zdrowo". Jest to miejsce, w którym szczególną uwagę przywiązuje się do tego, by przygotowywane posiłki były najwyżej jakości i smakowały "jak u mamy", a do tego spełniały wymogi Instytutu Matki i Dziecka.

W kuchni "Smakuje Zdrowo" tworzy się wszystko, na co pozwala wyobraźnia. Staramy się stale poznawać nowinki żywieniowe szkoląc się i ucząc nowości.

Udowadniamy, że proste codzienne posiłki mogą być pyszne, zdrowe, a zarazem syte i niepowtarzalne.

Nad całością pracy w "Smakuje Zdrowo" czuwa przez cały czas dietetyk i technolog żywienia mgr inż. Dagmara Boczkowska.

Za swoją pracę zostaliśmy wyróżnieni m.in. certyfikatem "Zdrowo jemy zdrowo rośniemy" i taki też certyfikat został nadany naszemu przedszkolu.

Na dzienne wyżywienie w przedszkolu składa się: śniadanie, zupa, drugie danie + kompot, podwieczorek.

23 kwietnia 2019

29.kwietnia  - 5.maja