Przytoczone opinie zostały zamieszczone na naszym profilu Facebook oraz w Google moja firma.

przedszkole groszki z żar opinie

zaczerpnięte z internetu

"Przyjazne dzieciom"

"Polecam w 100 %!!! Pani Ula i pani Ewa najwspanialsze na świecie "

"my - Dorośli - mamy wśród swoich znajomych wielu ludzi, którzy źle wspominają przedszkole. często sami nasze przedszkola widzimy w sennych koszmarach. jestem szczęśliwa, że moje Dziecko będzie miało tak piękne wspomnienia z miejsca, które nie jest zwyczajnym przedszkolem "

"Fajne miejsce; ) miła atmosfera; )"

"Serdecznie polecam! Najlepsze przedszkole w województwie Lubuskim ! :-) Profesjonalna opieka nad dziećmi, panuje tam miła, rodzinna atmosfera z chęcią cofnęła bym się do dziecinnych lat i uczęszczała do takiego przedszkola:-) Serdecznie pozdrawiam właścicieli bardzo fajni i pozytywni ludzie ! "

"Świetny wybór dla maluchów, mój brat tam chodził. Ja akurat nie :( Bardzo dobrze wspomina to miejsce. Opiekunowie zawsze dbali o atrakcje dla dzieci. Polecam wszystkim rodzicom."

"Idealne przedszkole kadra super !!! Pani dyrektor przesympatyczna nic dodać nic ujać polecam"